Medewerkers

Algemeen
Algemene vragen/opmerkingen/klachten of andere feedback kun je mailen naar: info@schouwburgamstelveen.nl of feedback@schouwburgamstelveen.nl.

Voor vragen over kaartverkoop en klantenservice zijn wij te bereiken via kassa@schouwburgamstelveen.nl.

Pers
Voor persvragen kun je mailen naar pers@schouwburgamstelveen.nl.

Overige contactgegevens

Directeur/programmeur - programmering@schouwburgamstelveen.nl
Dianne Zuidema

Organisatie & Evenementen

José Haverman (Lid MT/hoofd) - haverman@schouwburgamstelveen.nl
Evelien van Mansum - zakelijk@schouwburgamstelveen.nl

Marketing & Communicatie
Quirine Muntz (Lid MT/hoofd) - muntz@schouwburgamstelveen.nl
Algemene voorstellingspubliciteit - publiciteit@schouwburgamstelveen.nl

Kaartverkoop & Klantenservice
Mischa Samsom (coördinator) - kassa@schouwburgamstelveen.nl

Filmprogrammering en -marketing
Diny Bonestroo bonestroo@schouwburgamstelveen.nl

Theater- en Filmtechniek & Onderhoud
Niels Batenburg (Lid MT/hoofd) - batenburg@schouwburgamstelveen.nl
Youri Bruitzman (toneelmeester) - bruitzman@schouwburgamstelveen.nl
Technische voorstellingsinformatie - technischelijsten@schouwburgamstelveen.nl

Financiën & Controle en personeelszaken
Petra Raveling (Lid MT/hoofd) - raveling@schouwburgamstelveen.nl
Algemene mailbox Financiën en HR - financiën@schouwburgamstelveen.nl

Horeca & Service
Ad van den Ancker (coördinator) - vandenancker@schouwburgamstelveen.nl

Raad van Toezicht
De heer R.J.T. Schurink (voorzitter)
Mevrouw M.J. Grotenhuis
De heer S.M.L. Janssen
Mevrouw A.M.D. Keurentjes
De heer E.M.J.M. van Nispen
De heer G.J. Sieger 

  • Medewerkers
  • Medewerkers
  • Medewerkers
  • Medewerkers

Aanmelden

Nieuwsbrief

Wil je onze Theater of Cinema Nieuwsbrief ontvangen? Lees hier de laatste nieuwsbrief.

KLIK HIER OM JE AAN TE MELDEN.

Nieuws

RSS Meer nieuws