Joosen en de Jager
Aanklonteren
‘Met hun derde programma schieten Joosen en de Jager recht in de roos’ - Theaterkrant
De derde avondvullende voorstelling Aanklonteren is de overtreffende stap in hun visuele, absurde en fysieke cabaretstijl van Joosen en de Jager (finalist van het Leids Cabaret Festival).
We klooien maar wat aan met z'n allen. Lekker vertrouwd in onze eigen bubbel. Praten met de ander is overbodig. Luisteren is vies. Daarom hebben wij het liever over de klont. Het is klont tegen klont en zoek het verder maar uit. We kleven om te overleven. Aanklonteren dus.
Joosen en de Jager maakt absurdistisch, fysiek en muzikaal cabaret. Van het toegankelijke soort. Sjoerd Joosen en Jeroen de Jager, finalisten van het Leids Cabaret Festival, creëren razendsnelle en visuele scènes. Na Quarter Life (crisis) en Zwolle aan zee is Aanklonteren de overtreffende trap in hun unieke stijl.
Prijzen
- 1e rang - 10% vroegboekkorting
- € 18,10
- 1e rang - Normaal
- € 20,00
- 1e rang - CJP
- € 18,00
- Ticketprijzen incl. € 1 transactiekosten.
Cast & Info
Regie | Emiel de Jong |
---|---|
Spel | Sjoerd Joosen en Jeroen de Jager |
Website | www.joosenendejager.nl |
Ik wil | Humor |