David Linszen

Striptease van de Dood

'★★★★ David Linszen verrast met absurd, komisch én aangrijpend cabaretdebuut.' (NRC)

Theater De Landing reprise Laatste kaart(en)
Meer info

Winnaar van het Leids Cabaret Festival (2024) speelt zijn eerste cabaretvoorstelling Striptease van de dood.

David Linszen won alle prijzen op het Leids Cabaret Festival (2024), regisseerde twee bejubelde voorstellingen van Daniël Arends en is een vaste kracht bij Comedytrain. De Volkskrant riep hem uit tot 'Comedytalent van het jaar', de NRC noemde hem een rijzende ster. En nu is het tijd voor David Linszens eerste cabaretvoorstelling Striptease van de dood.

Verwacht geen zwaarmoedig debuut, maar een tornado van een muzikale comedyshow, gespeeld door iemand die het vertikt om met zijn persoonlijke problemen te dealen. Dit omdat hij alles in dienst stelt om je te vermaken.

Lachen zoals lachen oorspronkelijk bedoeld is. Gezelli met een hoofdletter ‘i’. Het leven is een striptease van de dood, maar we hoeven haar voorlopig nog niet te betalen.

Neerlands Hoop 2026
David Linszen is genomineerd voor de Neerlands Hoop, de prijs voor de meest veelbelovende theatermaker(s) in het cabaret, met het grootste toekomstperspectief.

Uit het juryrapport: 'Soms popt er een nieuwe maker op die je helemaal ontregelt. David Linszen is zo iemand. Met zijn onvoorspelbare afslagen blaast hij absurdisme nieuw leven in, verfrissend is hoe hij zijn gekke wendingen helemaal afmaakt en in zijn persoonlijke ervaringen weet te passen.'

Theater De Landing reprise Laatste kaart(en)

Prijzen

Normaal
€ 21,00
CJP
€ 19,00
Ticketprijzen incl. € 1 transactiekosten.

Cast & Info

Regie Raoul Heertje
Spel David Linszen
Overige Met dank aan: Kim Karssen, Onno Huijgen, Alexander van der Weide
Website davidlinszen.nl
Ik wil Jong talent, Humor

Recensies

Voordat David Linszen het podium betreedt, is al duidelijk dat hij een andere smaak zal gaan toevoegen aan de comedy

Trouw

Puntje-van-je-stoelcomedy met een zeldzame eigenheid: David Linszens debuut is echt heel goed.

de Volkskrant

David Linszen verrast met absurd, komisch én aangrijpend cabaretdebuut

NRC