René van Meurs
Noodzakelijk kwaad
Je favoriete comedywortel is terug!
Wat doe je als je eindelijk alles voor elkaar hebt? Lekker van genieten, toch? Maar dat is makkelijker gezegd dan gedaan. Misschien loeren er kapers op de kust. En dan voelt het alsof je, koste wat kost, dat heerlijke leven moet beschermen.
Vraag René van Meurs hoe het écht met ‘m gaat en je zult geen eenduidig antwoord krijgen. Wel een goed doordacht en hilarisch antwoord.
Met zijn vorige voorstelling won hij de Poelifinario, de prijs voor het beste cabaretprogramma. René is ‘eerlijk, liefdevol en grappig’, aldus de Volkskrant en ‘ontwapenend, ontroerend en oprecht’, volgens het AD. Benieuwd welke bijvoeglijke naamwoorden hij daar nog aan toe gaat voegen? Kom kijken.
De pers over 2636, de vorige voorstelling van René
- ‘Eerlijk, liefdevol en grappig: in de nieuwe show van René van Meurs valt alles op z’n plek.’ - de Volkskrant (★★★★)
- ‘Duizelingwekkend tempo. Ontwapenend, ontroerend en oprecht.’ - Algemeen Dagblad (★★★★)
- ‘Volstrekt authentiek en loeiend hilarisch.’ - Dagblad van het Noorden (★★★★★)
Prijzen
- 1e rang - Normaal
- € 29,50
- 2e rang - Normaal
- € 28,50
- Ticketprijzen incl. € 1 transactiekosten.
Cast & Info
Regie | Laurens Krispijn de Boer |
---|---|
Website | renevanmeurs.nl |
Ik wil | Publiekslievelingen, Humor |