Jan14 GZ Igone De Jongh Beauty Persists F Paul Bellaart PF
Jan14 GZ Igone De Jongh Beauty Persists Meet You Where The Horizon Ends F Altin Kaftira SF (16)
Jan14 GZ Igone De Jongh Beauty Persists Meet You Where The Horizon Ends F Altin Kaftira SF (22)
Jan14 GZ Igone De Jongh Beauty Persists Meet You Where The Horizon Ends F Altin Kaftira SF (17)

Igone de Jongh

Beauty Persists

Prima ballerina gaat terug naar de kern

Grote Zaal
Matinee
Bestel
Meer info

Na drie eigen avondvullende theaterprogramma’s gaat Igone de Jongh terug naar de kern. Terug naar háár ultieme vorm van schoonheid: dans.

In triple-bill Beauty Persists vertoont ze maar liefst drie wereldpremières. Allemaal speciaal voor haar gemaakt door verschillende nationaal en internationaal bekende choreografen. Stukken waarin zij op hun eigen manier de schoonheid een gezicht geven. Vanuit verschillende tijdsgeesten worden werelden gecreëerd want die schoonheid van toen is er nog steeds. 

Over Igone de Jongh
Igone de Jongh is de meest bejubelde en gelauwerde prima ballerina van ons land en een grote inspiratiebron voor balletliefhebbers. Na haar carrière bij het Nationaal Ballet tourde zij de afgelopen seizoenen langs de Nederlandse theaters met haar eigen programma’s I en Zin in liefde. Daarnaast is zij medeoprichter van The United Ukrainian Ballet Foundation, ter bescherming, ondersteuning en verspreiding van de Oekraïense ballet- en danscultuur.

Grote Zaal
Matinee
Bestel

Prijzen

1e rang - Normaal
€ 40,50
1e rang - CJP
€ 38,50
Ticketprijzen incl. € 1 transactiekosten.

Cast & Info

Ik wil Grote namen, Publiekslievelingen, Matinee/middagvoorstelling