Oeuvreprijs voor Tineke Schouten
Tineke Schouten ontving donderdag 15 december 2022 uit handen van André van Duin de VSCD-Oeuvreprijs. De Vereniging van Schouwburg- en Concertgebouwdirecties (VSCD) noemt haar 'een icoon en geweldige vakvrouw die in Nederland geen gelijke kent'.
De VSCD reikt de Oeuvreprijs uit aan theatermakers die een grote bijdrage aan de podiumkunsten hebben geleverd. Tineke Schouten, de koningin van de typetjes, speelde tot nu toe het onvoorstelbare aantal van 5.500 shows die door meer dan 4 miljoen bezoekers werd bezocht. Een prestatie van formaat waarvoor ze nu wordt beloond.
Nieuwe voorstelling
Zin in een feestje? Tineke komt met haar nieuwe voorstelling De Schouten Schoenen aan naar ons. Op donderdag 14 maart laat ze je weer hartelijk lachen om haar splinternieuwe typetjes.