ROH 22 23 Assepoester St 1 Jpg Sd High

Assepoester - The Royal Ballet

Een nieuwe productie van de zeer geliefde klassieke uitvoering door The Royal Ballet van het beroemde sprookje.

Filmzaal Bestel
Meer info

The Royal Opera & Ballet House London opera's & balletten zijn weer volop te zien in de bioscopen

Er is weer een prachtig nieuw seizoen gestart van The Royal Opera House. Met klassiekers als Doornroosje en Il Trovatore kan iedere ballet- en operaliefhebber zijn hart weer ophalen.
Alle operavoorstellingen worden Nederlands ondertiteld.

Wij vertonen alle opera's en balletvoorstellingen semi-live. Dit is dus na de live-vertoningen vanuit London. Let op: De interviews zijn Engels gesproken en worden niet ondertiteld. Alle opera voorstellingen worden Nederlands ondertiteld.

Een nieuwe productie van de zeer geliefde klassieke uitvoering door The Royal Ballet van het beroemde sprookje.

Assepoester van choreograaf Frederick Ashton, oprichter van The Royal Ballet, bestaat dit seizoen 75 jaar. De première van het ballet in 1948, met in de hoofdrollen Moira Shearer en Michael Somes, werd met veel enthousiasme ontvangen. Na meer dan tien jaar afwezig te zijn geweest van het podium in The Royal Opera House, is de tijdloze bewerking van Ashton van het beroemde verhaal van Charles Perrault over het arme meisje dat rijk en gelukkig wordt, eindelijk weer terug. Het sterk ontwikkelde gevoel voor muzikaliteit van de choreograaf en de schoonheid van de superieure partituur van Prokofjev verheffen de kwaliteit tot ongekende hoogten. Een creatief team, doordrenkt in de magie van theater, film, dans en opera, voegt een extra dimensie toe aan de etherische wereld van Assepoester, vol goede toverfeeën, pompoenkoetsen, betoverende prinsen en ware liefde.

Cinevillers betalen € 10,- extra voor een mooie avond.

 

Filmzaal Bestel

Prijzen

Volwassenen - film
€ 19,50
Cineville + toeslag ROHL
€ 11,00
Strippenkaart – Cinema Amstelveen
€ 9,50
Ticketprijzen incl. € 1 transactiekosten.

Cast & Info

Regie Choreografie: Frederick Ashton, Dirigent: Koen Kessels
Overige ballet | 180 min incl. pauze | GB 2023
Ik wil Internationaal

Nu te zien in onze online Filmzaal, Picl

Onze online Filmzaal Picl

Binnenkort te zien in Cinema Amstelveen

Verwacht